Zyskaj na popularności
Zdobądź nowych klientów
Przedstaw się w sieci
Nina Walczak 2019-05-02 0 komentarzy

Montaż okien w Tarnowie

Montaż okien w Tarnowie

Wymiana starych okien na energooszczędne okna PCV to dobra inwestycja, która może się szybko zwrócić. Na rynku jest wiele firm, oferujących okna z PCV. Pytanie tylko, jakie okna wybrać, żeby spełniały wszystkie wymagania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym? Montaż okien w Tarnowie oferuje firma WOL-BUD. Dlaczego warto wybrać właśnie tę ofertę? Firma działa w branży już od ponad dwudziestu lat i ma coraz więcej zadowolonych klientów. Są to nie tylko klienci indywidualni, ale też różnego rodzaju instytucje. Rekomendowana firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się przedstawić swoją ofertę kompleksowo.

Firma współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami stolarki okiennej i drzwiowej. Warto zwrócić uwagę na pasywne i energooszczędne okna PCV marki Domel. Do ich wytwarzania producent wykorzystuje profile Gealan i Veka i stosuje okucia firmy Winkhaus. W ofercie firmy są, m.in. okna:

  1. Infinity Passive 83MD - są to proste klasyczne okna 6-komorowe z systemem trzech uszczelek, o najwyższej klasie szczelności. Poleca się je ze wzmocnieniem stalowym w ramie i skrzydle. Istnieje możliwość wykonania rdzenia w 4 kolorach.
  2. Energetic 83MD - okna te występują w dwóch wersjach. W wersji Classic występują one ze skrzydłem prostym, w wersji Round zaś ze skrzydłem zaokrąglonym.
  3. Vector 82MD - klient, zamawiając te okna, ma możliwość wyboru skrzydeł o dużych rozmiarach. Może wybierać spośród wielu kolorów i nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  4. Fusion - rdzeń takich okien może występować w trzech kolorach do wyboru, białym, jasnobrązowym i brązowym.
  5. Synergic - to połączenie atrakcyjnej ceny okien i wyjątkowych parametrów przenikalności cieplnej oraz szczelności.

Klient może liczyć na kompleksowe doradztwo oraz zarówno ciepły, jak i standardowy montaż okien.

Skomentuj artykuł jeśli uznajesz go za użyteczny