Zyskaj na popularności
Zdobądź nowych klientów
Przedstaw się w sieci
Nina Walczak 2019-06-12 0 komentarzy

Profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie

Profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie

Leczenie kanałowe zwykło się kojarzyć ze skomplikowaną seria zabiegów, które wymagają długotrwałych, nieprzyjemnych dla pacjenta czynności. Tymczasem dziś wystarczy użyć specjalistycznego mikroskopu, aby całe leczenie kanałowe sprowadzić do jednej, znacznie krótszej i mniej bolesnej wizyty.

W leczeniu kanałowym chodzi o pozbycie się zapalenia miazgi zęba. Pierwsze czynności podejmowane przez stomatologa sprowadzają się do usuwania bakterii i martwych tkanek, a także dezynfekcji kanałów korzeniowych. Zanim zostaną one wypełnione profesjonalnym materiałem, muszą być przecież optymalnie przygotowane.

Warto podkreślić, że leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie świadczy nowoczesny gabinet qdent.pl, którego szeroka oferta zabiegów pozwala walczyć z praktycznie każdym problemem dentystycznym, jaki dotyka pacjenta. Klinika stomatologiczna jest polecana ze względu na nowoczesne wyposażenie i przede wszystkim doświadczony, profesjonalny zespół, zawsze indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest zalecane szczególnie w przypadku nietypowo ukształtowanych zębów. Kanały mogą być oczyszczone jeszcze dokładniej, właśnie za sprawą powiększenia obrazu pod mikroskopem. Specjalistyczny mikroskop operacyjny do endodoncji świetnie sprawdza się w przypadku kanałów korzeniowych, których praktycznie nie widać gołym okiem. Dzięki zastosowaniu mikroskopu komora zęba jest w pełni widoczna. Wśród innych zalet wymienia się:

  • korzystny z punktu widzenia, krótki czas zabiegu,
  • precyzję wypełnienia kanałów,
  • brak ryzyka reinfekcji,
  • wygodne warunki pracy dentysty.

Podsumowując – jeśli takie są wskazania, warto zdecydować się na leczenie kanałowe z wykorzystaniem nowoczesnego mikroskopu, który stanowi część profesjonalnego wyposażenia polecanej, warszawskiej kliniki stomatologicznej.

Skomentuj artykuł jeśli uznajesz go za użyteczny