Zyskaj na popularności
Zdobądź nowych klientów
Przedstaw się w sieci
Andrzej Czarnecki 2019-06-19 0 komentarzy

Ukleja - salon i serwis marki Toyota

Ukleja - salon i serwis marki Toyota

Świat motoryzacji, w tym także producenci samochodów, dąży do tego, żeby auta, które klienci kupują w punktach dealerskich, były praktycznie bezobsługowe. Auto ma służyć do jazdy, pracy i przyjemności, a ewentualne usterki techniczne powinny być usuwane bardzo szybko. Zanim do tego dojdzie, minie zapewne jeszcze kilka lat, ale niektóre marki zaczęły już wprowadzać takie standardy. Według nich klient powinien spędzić w serwisie co najwyżej kilka godzin, odpoczywając przy tym w miłym otoczeniu. Podobnie powinny wyglądać zakupy, które mają być przyjemnością, a nie stresem.

Jednym z miejsc, gdzie tego rodzaju obsługa klienta jest na porządku dziennym, jest TOYOTA UKLEJA, mający swoją siedzibę w Poznaniu oraz Ujściu. To jeden z największych punktów dealerskich marki Toyota, który działa od lat 90-tych. Na każdego klienta, który interesuje się marką japońskich samochodów, a być może zamierza je także kupić, czekają sprzedawcy, którzy odpowiedzą nawet na najbardziej szczegółowe pytania.

Wraz ze sprzedażą pojazdów w Toyota Ukleja działa autoryzowany serwis marki, który umożliwia wykonywanie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych wszystkich samochodów. Dzięki doskonałemu wyposażeniu warsztatu mechanicznego, profesjonalnej obsłudze oraz oryginalnym częściom, naprawy trwają najkrócej jak to tylko możliwe. Klienci mogą też w salonie kupić części samochodowe i akcesoria, które są sygnowane znakiem firmowym producenta. Pechowcy, którzy brali udział w kolizjach drogowych, bez problemu naprawią swoje auto w dedykowanym do tego celu warsztacie. 

Skomentuj artykuł jeśli uznajesz go za użyteczny